بسته
(0) موارد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
همه دسته‌ها
  فیلترها
  اولویت‌ها
  جستجو

  رویه های بازگشت کالا

  شرایط بازگشت کالا :

  عدم تناسب کالای دریافتی با کالای سفارش داده شده در سایت

  آسیب دیده گی و مشکلاتی که در حین حمل کالا ایجاد شده باشد

  انصراف از سفارش کالا پس از ثبت سفارش

  عدم حضور سفارش دهنده در آدرس اعلام شده

  درخواست کالای دیگر بجای کالای سفارش داده شده

   

  عدم تناسب کالای دریافتی با کالای سفارش داده شده در سایت :

  در صورتیکه کالای ارسالی از شرکت مغایر با کالای سفارش داده شده از سوی مشتری باشد شرکت موظف به عودت کالا و ارسال محصول مورد نظر مشتری می باشد .

   

  آسیب دیدگی و مشکلاتی که در حین حمل کالا ایجاد شده باشد:

  در صورتی که کالای ارسال شده آسیب دیده باشد شرکت نسبت به باز پس گیری محصول اقدام و در اولین فرصت به ارسال کالای جایگزین اقدام خواهد نمود . اما در صورتیکه کالا توسط مشتری تحویل گرفته شود و سپس ادعای عدم سلامت کالا مطرح شود شرکت مسئولیتی در خصوص عودت و یا تعویض کالا نخواهد داشت .

   

  انصراف از سفارش کالا پس از ثبت سفارش :

  در صورتیکه مشتری نسبت به اعلام انصراف از سفارش کالا تا قبل از ارسال کالا از سوی شرکت اقدام نماید شرکت موظف به باز پس گیری کالا و عودت مبلغ وایرزی طی یک هفته می باشد .

   

  عدم حضور سفارش دهنده در آدرس اعلام شده :

  در صورتیکه سفارش دهنده کالا در زمان ارسال کالا در محل حضور نداشته باشد کالا به انبار مرجوع و تا یکماه مشتری می تواند زمان دریافت کالا را با مرکز مشتریان شرکت هماهنگ نموده و کالای خود را دریافت نماید.

   

  درخواست کالای دیگر بجای کالای سفارش داده شده :

  در صورتی که مشتری درخواست کالایی به غیر از کالای سفارش داده شده نماید محصول به انبار عودت و کالای جاگزین برای مشتری ارسال خواهد شد . ارسال کالای جدید شامل کرایه حمل بار بر اساس قوانین شرکت خواهد بود

   

  مدت زمان ارسال کالا چند روز است :

  ارسال کالا در تهران به مدت 1 الی 4 روز کاری و برای شهرستان ها  بدلیل ارسال کالا با پست مدت زمان ارسال کالا از طریق پست خواهد بود . مشتریان می توانند با پرداخت هزینه پیشتاز پست نسبت به دریافت کالای خود در کمترین مدت زمان اقدام نمایند  .

   

  ارتباط با کهله

  در صورتیکه هرگونه سوال یا پیشنهاد در ارتباط با شرایط بازگشت کالا دارید، از طریق ایمیل کهله به نشانی زیر با ما در میان بگذارید:

  support@kahleh.ir