درباره ما

 

فروشگاه آنلاین صنایع دستی و هنری کهله، مرجع تخصصی خرید و فروش دست‌سازه‌های هنری و خلاقانه

فروشگاه آنلاین کهله با هدف حمایت از تولید کالای ایرانی و ایجاد زیر ساخت های توسعه توان فروش هنرمندان و تولید کنندگان صنایع دستی در سال 1394 شروع به فعالیت نمود در این برهه با به خدمت گیری فناوری اطلاعات و تکنولوژی های نوین عرضه محصولات به عنوان یکی از شرکت های تخصصی در حوزه صنایع دستی نسبت به شناسایی و انعقاد قرار داد با  تولید کنندگان و هنرمندان بنام اقدام نمود تا بتواند محصولات با کیفیت را بدست دوستداران هنر ایرانی برساند . این با ساختاری متشکل از جوانان و دانشجویان بوده که خدمت به جامعه و ارتقای استاندارد های تولید در حوزه صنایع دستی و تسهیل ارائه کالا به متقاضیان را بعنوان هدف خود تعیین نموده است .

 

همکاری با کهله :

کلیه تولید کنندگان و هنرمندان می توانند و متقاضی همکاری  می توانند در خواست خود را بر روی سایت ارسال نمایند . متخصصین ضمن بررسی اطلاعات متقاضی نسبت به برقراری تماس و مذاکره  اقدام می نمایند .

شاخه های فعالیت در کهله :

با توجه به اینکه شرکت کهله بصورت کاملا تخصصی در حوزه صنایع دستی و هنری فعالیت می نماید . کلیه فعالین در حوزه صنایع دستی بر پایه لیست حاضر در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری می توانند نسبت به درخواست همکاری و عرضه محصولات خود بر روی سایت کهله اقدام نمایند .

 

زنجیره تامین کالای کهله از شمال به جنوب و از شرق به غرب کشور گسترده شده و می‌کوشد تا در تعاملات اخلاقی و حرفه‌ای با تامین‏‌کنندگان، ‏‏امکان ارائه طیف وسیعی از صنایع دستی ایرانی را برای شما فراهم کند. از زمان خرید تا رسیدن محصول به خانه شما، در کنارتان هستیم تا کالای انتخابی‌تان را در کمترین زمان و در سلامت کامل تقدیمتان کنیم.

از ورود شما به خانواده بزرگ، دوستانه و جذاب کهله استقبال می‌کنیم. در این جمع خانوادگی، هدایا، تخفیف‌ها و مزایای بسیاری منتظر شماست.

به کهله بپیوندید