فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
کمترین: 99,000 تومان بیشترین: 300,000 تومان
ريال99000 ريال300000
  • مسی
  • سبز
  • آبی
  • زرشکی
  • چند رنگ
  • قرمز

مهسا جولری

خانم مهسا دهقان، متولد اسفند ماه 1369 در تهران هستند. ایشان از هنرستان تا مقطع فوق لیسانس در رشته گرافیک تحصیل کرده و از سال دوم دبیرستان علاقمند به زیورآلات بوده‌اند. همین علاقه باعث شد تا مطالعات بنیادی در زمینه زیورآلات ایران باستان و اقوام آریایی داشته باشند و رساله مقطع ارشدشان نیز در همین زمینه بوده است. 

خانم دهقان، با مطالعه بر روی زیورآلات باستان، تصمیم گرفتند با الهام از نقوش ساسانی و هخامنشی، نمونه‌هایی از زیورآلات را مطابق سلیقه روز و به صورت دست‌ساز تولید کنند. بدین منظور از فلز مس که یکی از قدیمی‌ترین فلزات کشف شده توسط بشر بوده و تکنیک مینا که در نمونه‌های زیورآلات باستان نیز دیده شده، تلفیقی شخصی ایجاد کرده و محصولات خود را با نام "مهسا جولری" وارد بازار کردند. محصولات برند "مهسا جولری"، کاملا دستی بوده و تلفیق تکنیک‌های برش‌کاری، اچینگ و مینا از ویژگی‌های منحصر به فرد این محصولات است. خانم دهقان، طراحی محصولات را به صورت دستی اتود زده و سپس با نرم افزار کورل و ماتریکس اجرای دقیقی از آن ها را انجام داده در نهایت وارد مراحل تولید می‌شوند.

نمایش به عنوان گرید فهرست
مرتب‌ سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

انگشتر مس و مینا برند مهسا مدل باغ بهشت

برند "مهسا" با الهام از نمونه‌های باستانی و طراحی‌های خلاقانه، محصولاتی مدرن ارائه داده و در دنیای مد، همنشینی چشمگیری با پوشاک دارند.
140,000 تومان

گوشواره مس و مینا برند مهسا مدل اسلیمی

دوباره زمزمه کن با من، احساس مشترکمان را... من حرف‌های پر از مهر تو را آویزِ گوش جان خواهم کرد. زیورآلات مهسا جولری با طراحی خاص و منحصربفرد، مناسب هر نوع پوشش بوده و به ظاهر شما جلوه‌ای خاص می‌بخشد.
180,000 تومان